Namo vertinimas: profesionaliai ir taupant Jūsų laiką

Namo vertinimas būtinas norint jį pirkti ar parduoti, gauti būsto kreditą, rengiant deklaracijas ir dokumentus bankui ar kitai oficialiai institucijai. Vertinimo atskaitos kaina nėra maža, tačiau teisingai nustačius namo vertę Jūs sutaupysite ne tik finansų, bet ir laiko. Profesionalus vertintojas tiksliai ir nešališkai nustatys labiausiai tikėtinas finansines Jūsų parduodamo namo perspektyvas rinkoje. Mūsų specialistai atsakys į visus Jums rūpimus klausimus susijusius su namo verte.

Nekilnojamojo turto kainos nėra pastovios. Tam, kad išvengtumėte nuostolių, įsigyjant nekilnojamąjį turtą visada verta konsultuotis su specialistais.

Nuolat stebėdami ir tirdami NT verčių svyravimų dinamiką teikiame išsamias nekilnojamojo turto rinkos analizes. Norėdami greičiau sužinoti preliminarią konkretaus namo kainą, galite tai padaryti internetu, radę interaktyvią namo vertės skaičiuoklę. Jei nesate tikri dėl pardavimo ar pirkimo, namo vertinimas internetu – naudinga išeitis. Kai jau tvirtai apsispręsite, Jums reikės profesionalaus namo ir jo baigtumo vertinimo.

„1Partner.lt“ ne tik atliks namo ir jo būklės įvertinimą, bet ir pakonsultuos Jus visais su nekilnojamo turto įsigijimu ar pardavimu susijusiais klausimais. Įsigyjant bet kokį nekilnojamą turtą, visada pravartu įvertinti jo likvidumą, t. y. suprasti, kaip greitai ir pelningai ar nuostolingai bus galima jį realizuoti.

Pagrindiniai namo vertinimo etapai yra:

  • vertinimo tikslo išsiaiškinimas bei namo apžiūros organizavimas;
  • namo apžiūra, fotografavimas, reikalingų dokumentų ir kitos informacijos surinkimas;
  • vertinimo ataskaitos paruošimas (turto rinkos apžvalga, vertinamo turto aprašymas, turto vertės skaičiavimas, išvados);
  • vertinimo dokumentų įteikimas užsakovui ar jo įgaliotam asmeniui.

Domina nekilnojamojo turto vertinimas? Kreipkitės į mus ir Jus pakonsultuosime bei suteiksime kokybiškas namo vertinimo paslaugas.

„1Partner.lt“ jau ne vienerius metus dirba nekilnojamo turto srityje. Iškilus klausimams ar neaiškumams, būtinai kreipkitės į mūsų specialistus. Konsultacijos – nemokamos.