Buto vertinimas – pirmas žingsnis nuosavo būsto įsigijimo link

Viena pagrindinių sėkmės sąlygų, norint pirkti, parduoti ar nuomoti butą, yra buto vertinimas. Nepriklausomas buto vertinimas reikalingas norint gauti būsto kreditą, parduodant savo NT, rengiant deklaracijas ar dokumentus bankui ar kitai oficialiai finansinei institucijai.

Konsultacija su patyrusiais specialistais padės išvengti nuostolių ar permokėjimo

Jeigu norite įsigyti nuosavą butą, pirmas žingsnis, kurį rekomenduojame atlikti – tai pasikonsultuoti su specialistais. Labai dažnai siūlomos sumos neatitinka realios buto rinkos kainos, todėl ši konsultacija apsaugos Jus nuo nuostolių tiek perkant, tiek ateityje norint parduoti būstą.

Nekilnojamo turto kainos nėra pastovios. Jos nuolat svyruoja. Mes atsakingai sekame šiuos procesus ir teikiame  išsamias nekilnojamojo turto rinkos analizes.

Profesionalus buto vertinimas padeda išsiaiškinti, kokia yra Jūsų norimo parduoti arba įsigyti turto rinkos kaina. Įsigyjant butą, visada reikia įvertinti jo likvidumą, t. y. kaip greitai ir su kokia tikėtina nauda ar nuostoliu galima bus jį parduoti pasikeitus Jūsų asmeninei ar rinkos situacijai.

Internete galima rasti butų vertinimo skaičiuokles, į kurias įvedus adresą ir kitus duomenis, sužinosite apytikrę konkretaus būsto vertę. Tai galėtų būti pirmas žingsnis planuojant įsigyti ar parduoti butą, tačiau toks buto vertės nustatymas pagal adresą tikrai nėra itin tikslus.

Buto vertę labiausiai apsprendžia jo vieta, tačiau tai nėra vienintelis veiksnys lemiantis galutinę kainą. Žmonių poreikiai yra skirtingi, todėl kuo daugiau bendrai visiems tinkančių kriterijų atitinka butas, tuo jis vertingesnis. Profesionalus buto vertinimas padės išsiaiškinti:

  • ar prašoma kaina yra adekvati situacijai rinkoje ;
  • kokia yra tikroji Jus sudominusio buto rinkos kaina;
  • ar galėsite laisvai disponuoti įsigytu turtu.

Domina nekilnojamojo turto vertinimas? Kreipkitės į mus! Pakonsultuosime ir suteiksime kokybiškas buto vertinimo paslaugas. Iškilus klausimams ar neaiškumams, būtinai kreipkitės į „1Partner.lt“ specialistus.