Nekilnojamojo turto rinkos analizė – racionalus žvilgsnis į situaciją rinkoje

Atliekame išsamias visų nekilnojamo turto rinkos segmentų analizes, teikiame patikimą informaciją apie situaciją Lietuvos NT rinkoje, rengiame apžvalgas, galimybių studijas. Pagrįsti ir rinkos tendencijoms adekvatūs duomenys visais atvejais suteikia pranašumo bet kurioje su NT susijusioje veikloje: perkant, parduodant, nuomojant, išnuomojant NT.

Teikiame paslaugas ne tik Lietuvos teritorijoje

„1Partner.lt“ atlieka nekilnojamojo turto rinkos analizę visose Baltijos šalyse, kuriose demonstruojami visų nekilnojamojo turto rinkos segmentų išsamūs rodmenys. Investicijos į nekilnojamąjį turtą yra viena patraukliausių formų siekiant pelno. Tačiau perspektyvu žinoti, kad šis būdas gali virsti nepasiteisinusia rizika, jei svarbūs sprendimai bus priimami remiantis asmenine patirtimi ar nuojauta. Todėl profesionali nekilnojamojo turto rinkos analizė ir labiausiai tikėtinos tendencijų prognozės gali tapti reikšminga apsauga siekiant išvengti skaudžių finansinių nuostolių. Patikimos rinkos įžvalgos yra lygiai taip pat naudingos ir planuojantiems įsigyti ar parduoti individualų būstą.

Nekilnojamojo turto rinkos tyrimai atskleidžia objekto savybes, privalumus ar trūkumus, jo patrauklumą ir konkurencingumą rinkoje. Jie atliekami išnagrinėjus turto kiekybinius ir kokybinius rodiklius, teisinę bazę ir kt. Sėkmė nekilnojamojo turto versle pasiekiama tik atsakingai įvertinus situaciją rinkoje, teisingai parinkus marketingo strategiją. NT tyrimai ir prognozės sukuria labiausiai objektyvų kontekstą galimai rizikai įvertinti ir maksimaliai racionaliems sprendimams priimti.

Kad ir kas vyktų nekilnojamojo turto rinkoje, pagrindinės savybės, apsprendžiančios būsto vertę yra šios:

  • pastato būklė;
  • vieta, atstumas iki miesto centro ir pan.;
  • aplinka, vietos prestižas, reputacija (nusikalstamumo lygis);
  • atstumas iki zonų, skirtų poilsiui ir pramogoms;
  • statybos metai;
  • išvaizda, patogus išplanavimas;
  • susisiekimas visuomeniniu ar individualiu transportu;
  • atstumas iki žaliųjų zonų, parkų;
  • atstumas iki judrių ir triukšmingų gatvių, vietos užterštumas;
  • galimybė patogiai statyti automobilius.

Kitos paskirties nekilnojamojo turto rinkos apžvalga remsis kitais kriterijais, pagal kuriuos bus sprendžiamas turto patrauklumas rinkoje.

Ilgametė patirtis nekilnojamojo turto rinkoje ir išsamus žinių portfolio suteikia mums konkurencinį pranašumą dalinantis su Jums vertinga informacija ir naudingais patarimais. Kreipkitės į mus ir gaukite atsakymus į savo klausimus.