Namo nuoma – Jūsų bei Jūsų šeimos patogumui ir ramybei

 

Ieškote erdvesnio būsto savo šeimai? O gal tiesiog norite pabėgti iš intensyvios daugiabučio aplinkos? Viena išeičių –  namo nuoma.

Mėgstate ramybę, gamtą? Galbūt dairotės jaukaus užmiesčio namelio – idealios vietos augti vaikams? O galbūt Jums tereikia didesnio ploto ir erdvės? Puikus variantas – jaukios kvadratūros namas miesto prieigose su nedideliu žemės plotu.

Vieniems reikia daugiau žalumos, kitiems – daugiau erdvės, dar kiti ieško ramybės. Vienu ar kitu atveju, namo nuoma yra dažniausiai laikinas sprendimas, todėl labai svarbu pasirinkti nuomai tokį būstą, kuris tenkintų dabartinius Jūsų poreikius. Pasikeitus situacijai turėsite manevro laisvę rinktis kito ploto, lokacijos ar stiliaus gyvenamąją vietą.

Kokie nuomojami namai populiariausi?

NT brokerių duomenimis, nuosavų namų nuoma populiarėja tarp laikinai į Lietuvą gyventi su šeimomis atvykstančių užsienio bendrovių specialistų. Taip pat, vis dažniau namo nuoma susidomi du ir daugiau vaikų auginančios šeimos. Tačiau išsinuomoti Lietuvoje namą nėra taip paprasta kaip butą. Lyginant su nuomojamų butų pasiūla, nuomojamų individualių namų gausa nėra tokia didelė. Be abejonės, daugiausiai nuomojamų namų pasiūlymų rasime sostinėje.

„1Partner.lt“ nekilnojamojo turto specialistai pastebi, kad klientai nuomojasi ir nedidelius, naujos statybos, ir išskirtinius, prabangius namus, esančius šalia vandens telkinių ar ramiose, senove dvelkiančiose senamiesčio gatvelėse. Paklausūs ir namai esantys atokesnėse vietose, užmiestyje, iš kur automobiliu greitai pasiekiamas miesto centras.

 

Susisiekite su mumis kontaktuose nurodytais telefono numeriais ar elektroniniu paštu ir mūsų NT brokeriai ras namą atitinkantį Jūsų poreikius.