• Ketvirtadienis, 31. spalio 2019

  Lietuvos NT agentūra jungia jėgas su estais: laikas bendrai NT vertinimo rinkai

  Atskiros Lietuvos, Latvijos ir Estijos nekilnojamojo turto rinkos įgyja vis daugiau bendros trijų Baltijos šalių rinkos bruožų. Vienas iš požymių – ilgiausiai Lietuvos rinkoje veikianti nekilnojamojo turto agentūra „Centro kubas-nekilnojamasis turtas“ sujungė jėgas su Estijos kolegomis. Lietuvių partneriais tapo Estijoje lyderio pozicijas užimanti nekilnojamojo turto agentūra „1Partner“. Partnerystės rezultatas – neseniai bendrovės „Centro kubas-nekilnojamasis turtas“ įsteigta UAB „1Partner Lt“.

  Naujos Lietuvoje įsteigtos įmonės veiklos modelis kartu su to paties prekės ženklo įmonėmis Estijoje ir Latvijoje apims privataus ir komercinio NT vertinimo rinką visose Baltijos šalyse.

  „Šiais žmonių, verslo mobilumo bei įvairiapusės globalizacijos laikais keičiasi požiūris ir į nekilnojamojo turto rinkas bei su jomis susijusią veiklą. Natūralu, kad tokiomis aplinkybėmis NT verslas, kaip ir kiti verslai, tampa verslu be valstybes skiriančių sienų. Tokiais atvejais verslas gali judėti keliomis kryptimis – vienos įmonės tiesiog plečia savo veiklą, peržengdamos nacionalinės rinkos ribas, kitos nuo pat pradžių yra orientuotos į tarptautinę rinką, o dar kita dalis įmonių jungia savo jėgas. Vienas tokių pavyzdžių yra nekilnojamojo turto agentūra „1Partner“, randanti partnerių Lietuvoje ir Latvijoje, o pastaruoju atveju – mūsų ir „1Partner“ sujungtos jėgos privataus nekilnojamojo turto vertinimo, pirmiausia – būsto rinkos – srityje“, – sako įmonės „Centro kubas-nekilnojamasis turtas“ ir „1Partner LT“ vadovas Viktoras Račkovskis.

  Anot V. Račkovskio, trijų Baltijos šalių NT agentūroms, turinčioms gerą įdirbį privataus turto vertinimo srityje, nebuvo sunku atrasti bendrą kalbą bei įžvelgti bendras perspektyvas Baltijos šalių rinkoje.

  „1Partner“ yra lyderės bei eksperto pozicijas Estijos NT rinkoje užimanti agentūra, veikianti daugiau nei 15 metų. Tai – patikimas, puikią reputaciją savo šalyje turintis turto vertintojas, savo ataskaitas grindžiantis nuodugnia rinkos analize. „Centro kubas-nekilnojamasis turtas” savo ruožtu irgi turi puikią turto vertinimo patirties istoriją. Geras pozicijas toje pačioje verslo srityje užimančių dviejų bendrovių dialogas, manau, bus naudingas tiek abiem šalims, tiek ir mūsų klientams. Patyrę savo srities profesionalai, savo veiklą grindžiantys aukštais profesinės veiklos standartais, tikrai gali suteikti naudingų impulsų ir visai rinkai“, – teigia V. Račkovskis.

  Apie UAB „Centro kubas-nekilnojamasis turtas“

  Nekilnojamojo turto agentūra „Centro kubas-nekilnojamasis turtas“ savo veiklą pradėjo 1993 metais, ir šiandien tai yra ilgiausiai veiklą vykdanti nekilnojamojo turto paslaugų bendrovė Lietuvoje. Įmonės veikla apima visas su nekilnojamuoju turtu susijusias paslaugas.
  Daugiau informacijos teirautis: Neringa Baranauskienė, UAB „IC Baltic“, tel. +370 699 95672, e. paštas neringa@icbaltic.lt.