• Pirmadienis, 30. kovo 2020

  Kilnojamojo ar nekilnojamojo turto vertinimas padeda išsiaiškinti realią turto rinkos kainą. Tai labai svarbu, jeigu nenorite jo parduoti per pigiai arba nusipirkti per brangiai. Profesionalų turto vertinimą gali atlikti tik licencijuoti specialistai, pritaikę įstatymais patvirtintas turto vertinimo metodikas. Visas turto vertinimo procesas paprastai užtrunka iki 3 dienų.

  Turto vertinimo etapai

  • bendravimas su klientu, jo poreikių išklausymas, laiko, kada vyks vertinimo darbai suderinimas;
  • reikiamų dokumentų rinkimas, jų tikrinimas ir analizė;
  • sutarties sudarymas;
  • turto apžiūrėjimas, fotografavimas, reikalingų dokumentų komplektavimas (atsižvelgiant į objekto dydį ir sudėtingumą, tai užtrunka 15-60 minučių);
  • turto vertės skaičiavimas;
  • vertinimo ataskaitos ruošimas ir pateikimas užsakovui.

  „1Partner.lt“ specialistai ne tik nustato konkretaus objekto ar verslo vertę, bet ir atsakingai konsultuoja savo klientus visais su vertinimu susijusiais klausimais.

  Nuo ko priklauso turto vertinimo kaina?

  Jeigu Jus domina turto vertinimas, tačiau baiminatės jo kainos, kreipkitės į mūsų specialistus. Turto vertinimo kaina priklauso nuo to, koks tai turtas, kokio dydžio, sudėtingumo, kokiu tikslu jį reikia vertinti ir t. t. Tik po pokalbio su turto vertintoju Jūs aiškiau įsivaizduosite, iš ko susideda turto vertinimo kaina ir kokia tikėtina galutinė paslaugos suma.  Konkreti turto vertinimo kaina nustatoma individualiai, įvertinus visas esamas aplinkybes. Vertinimo ataskaita daroma tik abiems pusėms dėl jos aiškiai susitarus.

  Bet kokiu atveju, jei norite parduoti ar įsigyti turtą, profesionalus turto vertinimas Jums nuostolių nesukurs. Priešingai – apsaugos nuo galimų nusivylimų, permokėjimų. Turto vertinimas yra vienas svarbiausių veiksnių norint sėkmingai pirkti, parduoti, dovanoti, likviduoti ar įkeisti savo turtą arba verslą.

  „1Partner.lt“ turto vertintojai pateiks ataskaitas ir kitą informaciją, kuri padės Jums priimti teisingus ir tikslius sprendimus.