Esame nekilnojamojo turto agentūra, priklausanti tarptautiniam prekės ženklui 1Partner.
Nors 1Partner – naujas prekės ženklas Lietuvoje, nekilnojamojo turto rinkoje nesame naujokai.
2019 m. ilgiausiai Lietuvos rinkoje, net 25 metus, veikianti nekilnojamojo turto bendrovė „Centro kubas – nekilnojamasis turtas“ sujungė jėgas su nekilnojamojo turto lyderės pozicijas Estijoje užimančia kompanija „1Partner“ ir Latvijos įmone „1Partner LV“, ir žengė į Baltijos šalių rinką po vienu prekės ženklu – 1Partner. Kartu su partnerėmis Estijoje ir Latvijoje teikiame visas nekilnojamojo turto paslaugas visose 3 Baltijos šalyse.

Esame pasiruošę:

  • atlikti turto bei verslo vertinimą;
  • tarpininkauti perkant, parduodant ar nuomojant nekilnojamąjį turtą;
  • teikti konsultacijas norintiems investuoti;
  • atlikti rinkos analizes bei tyrimus;
  • parengti projekto vystymo galimybių studijas;
  • valdyti nekilnojamojo turto projektus.

Kodėl verta rinktis būtent mums? Todėl, kad:

Visas paslaugas gausite iš vienų rankų.

Teikiame ne tik patyrusių nekilnojamojo turto brokerių, bet ir sertifikuotų šio turto vertintojų paslaugas, pagrįstas 1Partner analitikų duomenimis ir įžvalgomis.

Jums nereikės nerimauti dėl suteiktų paslaugų kokybės ir būsite tikri, kad jas atliks aukšto lygio profesionalai.

Sėkmingai veikiame trijose Baltijos valstybėse, 4 didžiausiuose jų miestuose (Vilniuje, Rygoje, Taline ir Tartu), ir vienijame virš 120 nekilnojamojo turto ekspertų. Visos trys mūsų nekilnojamojo turto kompanijos yra patikrintos laiko, jomis pasitiki ir su jomis bendradarbiauja didieji šalių bankai ir kitos finansinės institucijos bei verslo įmonės.

Norintieji investuoti į nekilnojamąjį turtą, rinksis iš plataus objektų sąrašo.

Renkantis nekilnojamąjį turtą klientams talkina Lietuvos, Latvijos ir Estijos kompanijose dirbantys aukšto lygio analitikai, suteikiantys visą reikalingą pagalbą norintiems investuoti į nekilnojamąjį turtą. Esame apjungę visų trijų Baltijos valstybių nekilnojamojo turto objektų duomenų bazes.

Vertiname ilgalaikius ryšius, paremtus apibusia pagarba, skaidrumu ir aukštais darbo kokybės standartais. Džiaugsimės galėdami Jums būti naudingi.

Susisiekite